Restaurace Poutní dům č. 2

O restauraci


Restaurace Poutní dům č. 2 se nachází přímo na sv. Hostýně, který je nejvýše položeným mariánským poutním místem Moravy. Ať už zamíříte na toto jedinečné místo z důvodů duchovní regenerace, za památkami nebo turistikou, u nás naberete další energii díky tomu nejlepšímu z české kuchyně, příjemnému prostředí a milé obsluze.

Naše restaurace se na tomto poutním místě nachází již od roku 1999, za tuto dobu prošla mnoha změnami a rekonstrukcí. V současné době Vám můžeme nabídnout posezení v prostoru restaurace s kapacitou 80 míst, v salónku s kapacitou 30 míst nebo na letní terase s výhledem na Bystřici pod Hostýnem na okolí s kapacitou 30 míst. Celá restaurace je mimo venkovní letní terasu nekuřácká. Prostory si můžete prohlédnout v galerii níže na této stránce.

Zmíněné prostory se dají využít také pro rodinné či firemní oslavy. Jelikož se nacházíme na poutním místě, je možné slavit nejdéle do 22 hodin.

Níže si můžete prohlédnout naši stálou nabídku, kterou v závislosti na ročním období doplňujeme např. zvěřinovými, velikonočními a jinými specialitami.

Kontakt

776 690 904 - Michaela Dvořáková, provozní

Otevírací doba

                             Letní čas (květen-září)         Zimní čas (říjen-duben)

Pondělí - Čtvrtek     8:00 - 16:00                      Pondělí - Pátek     9:00 - 15:00   

Pátek, Sobota         8:00 - 18:00                      Sobota, Neděle     8:00 - 16:00   

Neděle                     8:00 - 17:00

Jídelní lístek